ДИТЯЧО–ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ім. ЗВУ НАЗАРОВА Є.І. ВІДДІЛУ ОСВІТИ
м. Бердянськ

Главная | Регистрация | ВходПриветствую Вас Гость | RSS                                                                                                                                                                                          Пятница, 29.03.2024, 03:07

Пользователей: 0
Главная » 2018 » Февраль » 28 » Гімназіада та чемпіонат України серед школярів зі спортивної аеробіки.
11:00
Гімназіада та чемпіонат України серед школярів зі спортивної аеробіки.

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провів в місті Житомир фінальні змагання Гімназіади України та чемпіонат України серед школярів зі спортивної аеробіки.

У цих престижних змаганнях приймали участь і вдало відкрили сезон 2018 спортсмени ДЮСШ міського відділу освіти відділення спортивної аеробіки тренера Ангеліни Співак, котрі представляли Запорізьку область. Варто відзначити високий рівень проведення змагань, яскраве урочисте відкриття та гідний рівень майстерності суперників з різних областей України.

програма денс аеробіка.

У Гімназіаді наші дівчата Олександра Костиніч, Аліна Якиміва і Тетяна Казачанська увійшли в фінал змагань і посіли п’яте місце в програмі трійки. А Олександра Костиніч і Аліна Якиміва посіли п’яте і сьоме місця відповідно в індивідуальних виступах, де найвища конкуренція.

Більшість спортсменів нашої команди перейшли у наступні старші вікові категорії та випробували нові програми з складними елементами.  Враховуючи це, можна вважати виступи наших вихованців  досить вдалими і результативними!

Категория: аеробіка | Просмотров: 569 | Добавил: ruslana_telcharova | Рейтинг: 0.0/0