ДИТЯЧО–ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ім. ЗВУ НАЗАРОВА Є.І. ВІДДІЛУ ОСВІТИ
м. Бердянськ

Главная | Регистрация | ВходПриветствую Вас Гость | RSS                                                                                                                                                                                          Среда, 24.04.2024, 18:02

Друге побачення команд сталося в м. Рівне,
в середу 26 грудня в рамках 1/4 кубка України.
На цю гру «ЧАЙКА-ДЮСШ» поїхала практично в оптимальному складі. Участь в матчі взяли всі сильні на даний момент гравці, і що особливо приємно для бердянських уболівальників - Олександра Радуловіч.
Цього сезону Александра показує високі результати і є лідером СУПЕРЛІГИ по багатьом статистичним показникам. І в кубковому протистоянні з БК «Рівне» легендарна баскетболістка не дала засумніватися в своїй силі і майстерності. Рахунок в грі відкрили баскетболістки БК «Рівне», але лідирувала команда господарів майданчика недовго. Вже в наступній атаці «ЧАЙКА-ДЮСШ» відіграла пропущене, а потім вийшла вперед завдяки зусиллям своїх лідерів Александри Радуловіч і Тетяни Панченко.
Упевнена гра в захисті і атаці привела до того, що перша чверть завершилася на користь бердянських баскетболісток 27:13. У другій чверті «ЧАЙКА-ДЮСШ» збільшила свою перевагу в рахунку і на велику перерву пішла виграючи 50:27. У другій половині гри команда з Рівного зробила все можливе щоб змінити хід поєдинку, але все чого удалося досягти господарям майданчика за цей час - це скоротити відставання в рахунку до 14 очок.
Матч завершився перемогою «ЧАЙКИ-ДЮСШ» 78:64.
Поєдинок у відповідь в рамках 1/4 фіналу кубка України по баскетболу, команди повинні провести в Бердянську 4 січня 2019 р.

Категория: баскетбол | Просмотров: 302 | Добавил: ruslana_telcharova | Рейтинг: 0.0/0