ДЕТСКО-ЮНОШЕСКАЯ СПОРТИВНАЯ ШКОЛА имени ЕВГЕНИЯ НАЗАРОВА
г. Бердянск

                   
Главная | Регистрация | ВходПриветствую Вас Гость | RSS                                                                                                                                                                                          Среда, 18.07.2018, 08:29

Меню сайта
Категории раздела
баскетбол [102]
аэробика [29]
ушу [37]
художественная гимнастика [29]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2018 » Июль » 3 » Чемпіонат України з командних видів аеробіки та відкритий Всеукраїнський турнір «Кубок Азовського моря»
16:51
Чемпіонат України з командних видів аеробіки та відкритий Всеукраїнський турнір «Кубок Азовського моря»
У Бердянську під патронатом Міністерства молоді та спорту України, Федерації України зі спортивної аеробіки пройшли два заходи - чемпіонат України з командних видів аеробіки та відкритий Всеукраїнський турнір «Кубок Азовського моря». ДЮСШ міського відділу освіти зустрічала спортсменів з дванадцяти міст України, в турнірі були гості з Білорусі. Тренери відділення спортивної аеробіки Христина Мирошниченко, Лариса Атаманюк і Ангеліна Співак не тільки підготували своїх вихованців, а й брали безпосередню участь в підготовці і проведенню змагань. Високими результатами завершили сезон наші спортсмени! 
Чемпіонат України. 
Вікова категорія кадети, програма фанк-аеробіка: 
2 місце - Кристина Д’ячкова, Дар'я Безродна, Олександра Козловська, Поліна Золотько, Валерія Александрова, Альбіна Задирако! 
Вікова категорія діти, програма степ-аеробіка: 
3 місце - Марія Білоцерківець, Дар'я Візенкова, Анастасія Кулік, Еліна Вареник, Марія Колесникова, Маргарита Облог! 
Всеукраїнський турнір.
Категорія діти міні (6-8 років):
1 місце - степ-аеробіка - Валерія Чугай, Ангеліна Фещенко, Поліна Стаценко, Анна Д’ячкова, Вероніка Єрьоменко, Валерія Пономаренко!
3 місце - індивідуальні чоловічі виступи - Дмитро Малієнко!
Категорія діти 2017 р.н., індивідуальні жіночі виступи:
1 місце - Марія Колесникова!
3 місце - Маргарита Облог!
Категорія кадети (12-14 років):
1 місце - індивідуальні жіночі виступи - Поліна Золотько!
3 місце - програма тріо - Олександра Козловська, Дар'я Безродна, Поліна Золотько!
Категорія юніори (15-17 років):
2 місце - програма тріо - Аліна Якиміва, Олександра Костиніч, Олександра Шульга!
3 місце - індивідуальні жіночі виступи - Олександра Костиніч! 
Категорія дорослі: 
1 місце - індивідуальні жіночі виступи - Юлія Самойленко! 
Вітаємо переможців та призерів! Бажаємо яскравих канікул і творчого натхнення! 




Категория: аэробика | Просмотров: 31 | Добавил: ruslana_telcharova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Мини-чат
Поиск
Календарь
«  Июль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архив записей
Полезные ссылки
  • Мiнiстерство молоді та спорту України
  • МБК ЧАЙКА
  • Федерація баскетболу України
  • Національний університет фізичного виховання і спорту України
  • Міністерство освіти і науки України
  • Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • НОК України
  • Copyright MyCorp © 2018
    Бесплатный хостинг uCoz